Sajam Obrazovanja "Putokazi" u Novom Sadu

Ucenici Belocrkvanske gimnazije i ekonomske skole zajedno sa svojim profesorima i direktorkom skole posetili su Sajam obrazovanja – Putokazi u Novom Sadu 6. marta 2017. godine.

30-03-17 Admin

Sajam Obrazovanja

Poseta kompanije HERE Belocrkvanskoj gimnaziji i ekonomskoj školi

Dana 10.3.2017 godine, našu školu posetila je Milica Čiča iz nemačke kompanije HERE. Cilj posete bio je promocija nauke i geografije.

02-03-17 Admin

Kompanija HERE

Prvenstvo škole u košarci

U sklopu školskih prvenstava koji se održavaju svake godine u Belocrkvanskoj gimnaziji i ekonomskoj školi, održano je prvenstvo u košarci u kojem su učestvovale muške I ženske ekipe iz svih razreda. Utakmice su se igrale u periodu novembar – decembar 2017. godine, a 23. decembra održalo se muško i žensko finale. U ženskom finalu našle su se ekipe I/1 razreda i II/3 razreda gde je ekipa I/1 pobedila. Muški finalisti bili su ekipa III/1 razreda i IV/1 razreda gde je ekipa IV/1 bila bolja i ona je odnela titulu pobednika 2016/2017. školske godine. Održavanjem ovih prvenstava, Školsko sportsko društvo “Polet” nastavlja svoju tradiciju koja Belocrkvansku gimnaziju i ekonomsku školu čini jedinstvenom u ovom okrugu.

23-12-16 Admin

Prvenstvo skole

Sajam obrazovanja

Kao i svake godine, naša škola je uspešno predstavljena na sajmu obrazovanja održanom u Vršcu 8.4.2016. godine.

08-04-16 Admin

Sajam Obrazovanja

Učenička poseta Češkoj

Kao i predhodnih godina, Belocrkvanska gimnazija i ekonomska škola je i ove godine obnovila saradnju sa Repubilkom Češkom. Rezultat toga bilo je i ovogodišnje putovanje učenika naše gimnazije, koji su u periodu od 2.11. do 9.11.2015. posetili Prag, Teplice, Krumlov i (još nešto) u Češkoj i Drezden u Nemačkoj. Sunčica, Marina, Milica, Jelena, Vuk i Petar su zbog svog angažovanja u školskom parlamentu nagrađeni ovim putovanjem, bez ikakvih troškova. Takođe, društvo im je pravila direktorka Belocrkvanske gimnazije i ekonomske škole, Mirjana Pančić Bužek.

12-11-15 Admin

Ceska

Svečana dodela diploma 17. jun 2014/2015

Donacija školi- Juna 2015. školu su posetili gospodin Vojinović Stanoje iz Danske i gospođa Vojinović Mira iz Holandije, inače bivši učenici naše škole. Ovom prilikom, oni su donirali našoj školi određena materijalna sredstva od kojih će u narednom periodu biti renoviran kabinet fizike.

17-06-15 Admin

POSETA ČEHA IZ TEPLIČKE GIMNAZIJE NAŠOJ ŠKOLI

7. i 8. Juna 2015. našu školu su posetili Zdeněk Bergman direktor i Martin Rak profesor tepličke gimnazije iz Češke iz Usteckog regiona, čiji smo mi bili gosti ove školske godine. Predložili su buduću saradnju u vidu razmene učenika i zajednički nastup pri konkurisanju za danube projekte kod IPA programa Evropske Unije. Takođe su donirali našoj školi 2 računara i 7 monitora.

09-06-15 Admin

Donacija