Naša učenica Teodora Savić među 30 najboljih đaka generacije iz Srbije i Republike Srpske

Naša učenica Teodora Savić, kao đak generacije 2018/2019, uspela je da se nađe među 30 najboljih u konkurenciji sa više od 600 đaka generacije iz cele Srbije i Republike Srpske! Ovaj uspeh omogućio je Teodori da osvoji besplatno školovanje na ITAcademy i tako nastavi da se obrazuje u skladu sa svojim ambicijama i potencijalom. Uprava i svi zaposleni u Belocrkvanskoj gimnaziji i ekonomskoj školi ponosni su na Teodoru i ovom prilikom joj čestitamo na velikom uspehu i želimo mnogo sreće u budućem školovanju. Uvereni smo da će Teodora iskoristiti sve svoje potencijale i nadamo se da će biti primer ostalim đacima naše škole. Savremena osnovna škola, kao deo LINK groupa, pridružuje se čestitkama na zasluženo osvojenim besplatnim školovanjima. Vaša drugarica i naš đak jedna je od 30 izabranih đaka generacije, kojima će finansijska podrška za jednogodišnje školovanje na ITAcademy biti uručena u septembru na svečanom prijemu na Belom dvoru. Podsetimo se, kraljevska porodica Karađorđević, prestolonaslednik Aleksandar i princeza Katarina ugostili su na Belom dvoru više od 600 najboljih maturanata iz Srbije i Republike Srpske na prijemu koji se održava već osamnaestu godinu zaredom. Tom prilikom je kompanija LINK group, kao partner Fondacije Nj.K.V. Prestolonaslednika Aleksandra Karađorđevića, objavila lepu vest o dodeli 30 besplatnih školovanja za jednogodišnje programe na ITAcademy. Svi zainteresovani đaci generacije su do 17. jula slali prijave u kojima je trebalo da se predstave u najboljem svetlu i navedu na koji način će školovanje na ITAcademy iskoristiti za svoje usavršavanje i dalje napredovanje, a nakon procesa selekcije izabrano je 30 najboljih kandidata. Teodora Savić našla se među odabranima i kroz jednogodišnje školovanje na ITAcademy dobiće priliku da stekne znanja i veštine za neka od najtraženijih i najplaćenijih zanimanja današnjice. Nastavu će pratiti online, preko najsavremenije platforme za učenje – Distance Learning platforme. Svim đacima generacije koji su osvojili besplatno školovanje na raspolaganju su različiti kursevi u okviru nastavnog programa koji odaberu, a u svakom trenutku svog školovanja imaće na raspolaganju kako pomoć profesora, tako i pomoć Centra za razvoj karijere, ukoliko su im potrebni saveti za dodatno usavršavanje, pronalaženje posla i dodatnu motivaciju za učenje.Prošle godine đake su najviše interesovali kurs za programere i web dizajn kurs. Po završetku jednogodišnjeg školovanja đaci će imati priliku da polažu za neke od najprestižnijih međunarodno priznatih sertifikata.

Objavljeno: 02. Sep 2019.


Morate biti ulogavi da biste ostavili komentar Ulogujte se
;